Asteir (22), Amsterdam, escort girl
Vertel dat u belt vanaf escort-hoeren.nl om uw kansen op korting te vergroten.     Call

Busty Asteir (22) escort Amsterdam

"Young college latinas ready to have some fun Amsterdam"

Contact

Tel. nummer telefoonnummer van de hoer Asteir
Stad: Amsterdam/Nederland
Laatst gezien: 7 days ago in 08:01
Vandaag: 05:58
Incall/Outcall: Incall
Vreemde talen: English, Nederlands, Turkish
Piercings: Tong
Pussy: Geschoren
Veilig appartement: Ja
Douche aanwezig: Ja
Drankjes bezorgd: Ja

Over mij

Grappig, aardig, leuk, uitgaand, gemakkelijk in de omgang, zoals praten over alles wat we zouden kunnen gaan drinken, zodat we konden praten over dingen die ik leuk vind om op te sommen wat mensen over hen te zeggen hebben.Ik ben verlegen, maar als ik me op mijn gemak voel, ben ik helemaal romantisch als ik uit bed ben, laten we eens kijken of er een vonk is.Klaar voor een leuke tijd zelfverzekerd, welbespraakt en open voor suggesties wees creatief om mijn aandacht te trekken ik word graag mentaal en fysiek gestimuleerd.

Persoonlijke info & Bio

Lengte: 156 cm / 5'1''
Gewicht: 51 kg
Leeftijd: 22 jaar
Hobby: Music, shopping, sports, cheer, dance <- thats pretty much my life! LOL
Nationaliteit: Ukrainian
Voorkeuren: Wanting sex chat
Cupmaat: Perky leuk vinden
Kleur ogen: grey
Perfumes: Sage Machado
Geaardheid: Verschillend-geslachtelijk

Mogelijkheden/Services

Anal massage
Erotic massage escorts Amsterdam
Foam massage
Full oil massage
Covered blow job
Shower service
Role play
Porn star experience
Dirtytalk
Kissing
School girl sex
Double Penetration
Brazilian sex
Bi twin
Cumshot on body
Whirlpool
69 Position
Dildo Play
Prostate Massage
Private Video
Role Play
Bondage sex escorts Amsterdam
Gangbang
Swingersclub

Tarieven

TimeIncallOutcall
Snel 40 eur
1 uur 120 eur
Extra uur 100 eur 110 eur + Outcall Travel Fee (Taxi)
12 uren
24 uren

Comments

6 opmerkingen

Vibrations
uur | +1 |

Uitstekende service van Asteir (compleet met een onverwacht bezoek van Debbie zelf, die vanavond dienst deed). Nam de optie van de House Special (een geassisteerde douche, massage -- en Asteir weet hoe ze één goed -- gevolgd door het "hoofdgerecht"). Zowel Asteir als Debbie lijken oprecht geïnteresseerd in het voldoen aan de behoeften van hun cliënt, en ik zou een van beide (of wat dat betreft beide!) van harte kunnen aanbevelen.

Cheerio
uur | +1 |

Dixie is een lang schatje en prettig om naar te kijken. De service is echter lang niet in de buurt van de andere Dixie bij speelkameraadjes in Seoul. Ze wordt misschien met de tijd beter, maar geen herhaling voor mij totdat ik betere recensies zie.

Tyke
uur | +1 |

Ongelofelijk mooi en sexy, gaf me een echte high-end ervaring.Eerlijk gezegd was ik verrast om zo'n prachtige meid op een escortsite te vinden. Het was een waar genoegen om in het gezelschap van Asteir te zijn en alleen al door met deze knapperd te praten, vergat ik alle problemen die ik had. Na een uur praten gingen we naar de slaapkamer waar ze me geiler dan ooit wist te maken. Ze is zo sensueel en al haar bewegingen zijn zo erotisch dat ik helemaal hard was zelfs voordat ze me aanraakte! Ik ga zeker nog meer dates met haar boeken.

Dawne
uur | +1 |

Heeft Asteir een paar keer gebeld en ze heeft nooit gekozen, op deze dag wel. Toen ik het om de een of andere reden het minst verwachtte, nam ze op en was aardig en vriendelijk aan de telefoon, midden in mijn achtertuin was het motel en een uur later ben ik op de parkeerplaats en word ik teruggebeld.5 minuten later ga ik. Toen Asteir de deur opent, was het het wachten allemaal waard. Asteir begroette me binnen, sluit de deur en we hebben plezier. Ik zal herhalen dat VIP's er alles over hebben gelezen.

Enclave
uur | +1 |

Dit was mijn tweede bezoek aan Asteir Summer. Haar foto's zijn redelijk nauwkeurig. Ze is een groter meisje, maar erg schattig. Haar persoonlijkheid is een van de beste. Doet erg zijn best om je gelukkig te maken. Ik zou weer teruggaan.

Circean
uur | +1 |

Betaalde het gebruikelijke voor het half uur. Asteir kwam binnen een paar minuten de kamer binnen. Een van die adembenemende momenten, absoluut een van de seksistische meisjes die ik ooit heb ontmoet. Na een sensuele massage - Asteir spelen met alle juiste stukjes was het OWO....... wauw. Ik had veel wilskracht nodig om te voorkomen dat ik klaarkwam. Omgekeerd oraal (een van mijn favorieten) en dan verder met de regenjas. Genoten van Asteir terwijl ze haar bekken tegen het mijne schuurde. Dan hondje ..... en wat een prachtige kont. Was te veel om te dragen. Een van de beste meiden die er zijn. Ik hoop dat ze een tijdje blijft, ik zal zo vaak mogelijk terugkomen om haar te zien. Verbazingwekkend.

Wil je klaarkomen? 💦 meer privéfoto's en video's in mijn profiel

Antwoord op bericht ➡️

via Web App